Většina skořepinových kufrů značky Heys je vyrobená z kvalitního a velmi odolného polykarbonátu, což je materiál, který se hojně využívá jako přísada při výrobě neprůstřelného skla. Polykarbonátové kufry mají unikátní vlastnosti – jsou lehké, vydrží i značnou zátěž, odolají změnám teplot a při mechanickému tlaku se materiál spíše prohne, než aby praskl. Mezi další používané materiály patří i ABS (řada kufrů Eco Orbis) či speciální, lehký a pružný materiál Duraflex™, který byl vyvinutý přímo odborníky v Heys tak, aby odolal nárazům a nepraskl ani při extrémním zatížení (až 340 kg) (řada kufrů Zeus).

Cestovní kufry Heys jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší kufry (S) jsou většinou leteckých společností akceptovány jako palubní zavazadla.

Většina kufrů Heys je rovněž vybavena praktickým expandérem a TSA zámkem.

Na většinu výrobků Heys se vztahuje pětiletá záruční lhůta.

Artist

Od roku 2012 spolupracuje společnost Heys s celosvětově významnými umělci a designéry, kteří pro značku navrhují exkluzivní motivy pro limitované edice čtyřkolečkových polykarbonátových kufrů vybavených kolečky otočnými o 360°, expandérem a TSA zámkem. K nejúspěšnějším umělcům tvořícím v unikátní kolekci nazvané Artist Series v současnosti patří Romero Britto, Fernando Volken Togni a Karim Rashid. Pokud tedy patříte k cestovatelům, kteří nechtějí během svých cest splynout s davem a mají rádi originální umělecká díla, pak vás tyto kousky rozhodně nenechají chladnými.


Karim Rashidkr

Více než 300 různých ocenění a medailí za design má na svém kontě úspěšný kanadský designér Karim Rashid, jehož tvorba oslovuje nejen dnešní mladou generaci. Rashidův unikátní psychedelický styl kombinuje různé vlnky a geometrické tvary s barvami celého spektra tak, že pod jeho rukama vznikají moderní obrazy, které dokáží povzbudit a dodat vaší cestě ten správný říz.

Limitované edice:
Supernova – s neobyčejně živým pestrobarevným motivem připomínajícím vířící barevné konfety
Organik – se vzorem, jenž symbolizuje pulzující pestrobarevné vlnění v prostorurashid

Parametry:

L: 76 x 51 x 30 cm / 5,3 kg / 105 l

M: 66 x 43 x 29 cm / 4,2 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 36 x 23 cm / 3,3 kg / 37 l


Fernando Volken Tognifvt

Renomovaný počítačový výtvarník a ilustrátor brazilského původu – Fernando Volken Togni – žije v současnosti v kosmopolitním Londýně, kde také čerpá energii a inspiraci pro svou tvorbu. Portfolio jeho motivů tvoří především složité kompozice s výraznými barevnými obrysy a křivkami, které jsou inspirované detaily, na které běžně každý den řada z nás naráží. Skrz živé barvy a ostře řezané tvary dokáže Fernando stvořit organizovaný chaos, který svou intenzitou osloví a zaujme na první pohled.

Limitované edice:
Cities – s miniaturami památek a ikon charakteristických pro Paříž, Londýn a New York
Germany – s unikátními památkami, které najdete pouze na území Německa
World Map – s mapou světa zobrazující významné památky typické pro dané kontinenty
USA – se všemi důležitými památkami a symboly Spojených států

Parametry:togni

L: 76 x 51 x 30 cm / 5,3 kg/ 105 l

M: 66 x 43 x 29 cm / 4,2 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 36 x 23 cm / 3,3 kg / 37 l


Romero Britto

rb-3Původem brazilský neopopartový umělec, sítotiskař, malíř a sochař Romero Britto našel svou domovskou základnu na slunné Floridě, kde se věnuje své unikátní tvorbě ve velkém stylu. Britto osobitým způsobem kombinuje prvky pop-artu a graffiti, které spojuje s duhovými barvami. Tyto veselé motivy jsou vizuálním ztělesněním pocitů radosti, naděje či štěstí. Zřejmě i pro své pozitivní naladění patří Romero Britto mezi velmi oblíbené a celosvětově oblíbené umělce.

Limitované edice:
A New Day – s dominantním srdcem v unikátní barevné kombinaci
Butterfly – se vzorem motýlích křídel
Butterfly Love – se symbolem srdce spojeným se dvěma páry motýlích křídel
Hearts Carnival – s motivy srdce na pestrobarevném pozadí

Parametry:britto

L: 76 x 51 x 29 cm / 4,6 kg / 100 l

M: 66 x 46 x 27 cm / 3,8 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 36 x 23 cm / 2,9 kg / 37 l


Fashion

Polykarbonátové kufry z řady Fashion s originálními potisky vás překvapí rafinovanou jednoduchostí i atraktivním vzhledem. Moderní motivy odrážející nejnovější módní trendy udělají z kufru skvělý módní doplněk a z vás opravdového světoběžníka, který se jen tak neztratí ani v záplavě staromódních kufrů na letišti, ani kdekoli ve světě.

V rámci řady Fashion Collection nabízí Heys dvě verze kufrůNEW Fashion a Classic Fashion Spinners. Kvalita zpracování je u obou verzí naprosto rovnocenná, modely se v podstatě liší pouze svými rozměry či výbavou. Díky této variablitě si ale můžete lépe vybrat model, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům. Kufry NEW Fashion mají ve všech velikostech (tedy kufry S, M i L) expandér, zatímco u Classic Fashion jsou expandérem vybaveny pouze kufry ve velikostech M a L. Některé kufry Classic Fashion jsou osazeny kolečky vyrobenými v Japonsku.

Kufry NEW Fashion i Classic Fashion jsou zdárnými příklady zavazadel nové generace, jež se vyznačují nejen kvalitním zpracováním, vysokou odolností, ale i prvotřídní výbavou, která zahrnuje chytře a vkusně designovaný interiér i exteriér. Čtyři kolečka otočná o 360° společně s lehkou teleskopickou rukojetí usnadní manipulaci při přepravě, spolehlivý TSA zámek zjednoduší průběh všech kontrol zavazadla při letu do USA a praktický expandér zajistí až o 20 % více prostoru, což ocení nejen vášniví shopaholici. Kufry jsou dostupné ve třech klasických velikostech – malý (S), střední (M) a velký (L). Jejich povrch je navíc lesklý díky extra vrstvě bezbarvého laku.

NEW Fashion

Barvy:

new-fashion-spinners-colors

Ombre-dusk_set_1024x1024Parametry:

L: 76 x 47 x 30 cm / 4,8 kg / 105 l

M: 66 x 44 x 28 cm / 4 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 34 x 23 cm / 3 kg / 36 l


Classic Fashion

Barvy:

classic-spinners-colors

Cosmic_setParametry:

L: 76 x 47 x 33 cm / 5,1 kg / 105 l

M: 66 x 43 x 28 cm / 4,1 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 34 x 23 cm / 2,8 kg / 36 l


Commander

Originální Heys Commander je designově robustní, avšak díky polykarbonátu, ze kterého je vyroben, lehké zavazadlo, které vás podrží na každé cestě za dobrodružstvím. Lehkou manipulaci s kufrem zajišťují čtyři otočná kolečka, výsuvná rukojeť a komfortní madlo. Integrovaný expandér poskytuje možnost navýšení objemu zavazadla až o 20 %, takže si z cest můžete dovézt i něco navíc. Zabudovaný TSA zámek zajistí bezpečí vaší výbavy a cestování bez komplikací při letištní kontrole. Do kufru se lze zabalit snadno a přehledně díky dělící přepážce, fixačním popruhům a kapsám na zip. Na kufry se vztahuje prodloužená záruka 5 let.heys-10106-0063-s3_heys_commander_gunmetal_sada_3ks_1

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 52,5 x 30 cm / 5,2 kg / 149 l

M: 66 x 46 x 29 cm / 4,5 kg / 93 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 39 x 23 cm / 3,6 kg / 52 l


EcoCase

Kufry Heys EcoCase nejsou jen elegantní skořepinová zavazadla, ale i ekologická volba, šetřící životní prostředí. Jsou vyrobena z recyklovaných PET lahví a kromě toho nabízí řadu praktických vychytávek, které usnadní cestování. Mezi ně patří např. čtyři kolečka otočná v 360°, výsuvná rukojeť z hliníku a TSA zámek. Tento typ zamykání je výhodný zejména u letecké přepravy, protože umožňuje letištnímu personálu přístup do zavazadla bez nutnosti použití násilí. Navíc ochrání obsah kufru před zloději. Velký a střední kufr jsou vybaveny expandérem a poskytují 20 % extra objemu.heys-10133-0013-s3_heys_ecocase_grey_sada_1

Parametry:

L: 76 x 49 x 33 cm / 5 kg / 125 l

M: 66 x 44 x 29 cm / 4,1 kg / 84 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 23 cm / 3 kg / 39 l


Eco Orbis™

Eco Orbis™ jsou kufry vyrobené z recyklovaných plastů, které by jinak mohly skončit na skládce. Díky neustále se zvyšující poptávce po nových materiálech a výrobních postupech je výroba Eco Orbis™ šetrnější k přírodě. Přestože je skořepina vyrobená z recyklovaného ABS, může se pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi. Je nejen robustní, ale i odolná, pružná a lehká. Unikátní vzhled s plastickými kruhy je inspirovaný abstraktním uměním, kde se často uplatňují geometrické tvary. Kufry ve třech klasických velikostech S, M a L nemají ve své výbavě žádný zámek, jsou ale opatřeny expandérem s možností navýšení objemu zavazadla až o 20 %, kvalitními otočnými kolečky a vysouvacím madlem z lehkého hliníku. Patříte-li k cestovatelům, kteří touží po kvalitním zavazadle, které by mělo i blízko k přírodě, pak je Eco Orbis™ tou správnou volbou.Set_black_1024x1024

Barvy:

eco-orbis-colors

Parametry:

L: 76 x 48 x 30 cm / 5,1 kg / 97 l

M: 66 x 40 x 27 cm / 4,2 kg / 62 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 33 x 23 cm / 3,2 kg / 35 l


Edge

Luxusní zážitky z cestování můžete zažít se stejně luxusními zavazadly Heys Edge. Kufry jsou vyrobeny z prvotřídního polykarbonátu, který je lehký, pružný a odolný. Povrchová úprava designově připomínající kov spolu s kovovými krytkami v rozích eliminuje případné oděry a poškrábání. Integrovaný expandér umožňuje navýšení objemu zavazadla až o 20 %. Balení usnadní i oboustranný balící systém vybavený dělící příčkou, kompresními popruhy a vnitřními kapsami. TSA zámek zabudovaný v zapínání se postará o hladký průběh kontrol na letišti a bezpečí vaší výbavy na cestách. Pojízdný systém je tvořen čtyřmi odolnými kolečky, která snadno mění směr a jsou otočná v 360°. Manipulace je snadná díky polohovatelné teleskopické rukojeti a madlem s protiskluzovou úpravou. Na kufry Heys Edge se vztahuje prodloužená záruka 5 let.heys_edge_set_cobalt

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 54 x 30,5 cm / 4,9 kg / 134 l

M: 66 x 47 x 27 cm / 3,9 kg / 93 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 39 x 23 cm / 2,8 kg / 57 l


EZ Access

Luxusní polykarbonátové kufry Heys EZ Access usnadní cestování a zajistí během něho maximální pohodlí. Elegantní design zavazadla doplňuje funkční patentované přední plnění a extra hluboká zadní část. Předním vstupem se lze dostat až na dno úložného prostoru, což usnadní orientaci a organizaci věcí uvnitř. Popruhy a vnitřní kapsy umožní přehledné sbalení drobností. TSA zámek zajišťuje bezproblémové letištní kontroly a hladké mezikontinentální cestování. Zavazadla EZ Access disponují čtyřmi dvoukolečky, která snadno mění směr a jsou otočná v 360°. K manipulaci s kufrem poslouží výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem na madle, které je pro pohodlné uchycení vyplněno gelem. Dokonalou souhru mezi jednoduchostí a funkčností demonstruje i expandér, který umožní navýšit objem kufru až o 20 %. Palubní zavazadlo S je navíc vybaveno polstrovanou kapsou na 15,6″ notebook. Na řadu Heys EZ Access se vztahuje prodloužená záruka 5 let.heys-ez-access_set_red

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 47 x 34 cm / 5 kg / 128 l

M: 66 x 42 x 30 cm / 4 kg / 84 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 37 x 23 cm / 3,1 kg / 49 l


Heritage

Vintage kufry Heritage jsou dokonalým příkladem toho, jak důležité je udržovat dědictví a jeho hodnotu i v moderní době. Perfektní design kufrů z pružného polykarbonátu se snoubí s designovým lemováním v barvě koňaku a detaily z lesklého kovu. Pro vyšší odolnost je povrch pokrytý hrubou strukturou, která pomůže kufr ochránit před škrábanci a nárazy. Kufry Heritage mají styl a perfektně sednou všem cestovatelům, jež preferují nadstandardní výbavu v podobě TSA zámku a expandéru. Nadčasový design a prodloužená záruka 10 let navíc zaručí, že ani při náročných cestách nemusíte obětovat svůj styl či skrývat svou osobnost.2015Heritage_Set_1024x1024

Barvy:

heritage-colors

Parametry:

L: 76 x 51 x 30 cm / 5,4 kg / 105 l

M: 66 x 43 x 28 cm / 4,7 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 36 x 23 cm / 3,9 kg / 36 l


Lightweight Pro

Sada kufrů Lightweight Pro s hrubou povrchovou úpravou patří mezi modely, které se pyšní nekompromisní odolností i nízkou hmotností. Díky pružnému polykarbonátu se skořepina při tlaku prohne, ale nepraskne. Kufr tak snese i hrubší zacházení a zůstane déle jako nový, protože diamantová struktura na povrchu pomáhá předcházet poškrábání. Další nespornou výhodou této řady je i skvělá funkční výbava, která zahrnuje teleskopickou rukojeť s aretací, čtyři otočná kolečka (rotující v 360°), fixační popruhy, TSA zámek a také praktický expandér, s jehož pomocí navýšíte objem zavazadla o dalších 20 %.LightweightPro_set

Barvy:

lightweight-pro-colors

Parametry:

L: 76,2 x 48 x 31,7 cm / 3,7 kg / 105 l

M: 66 x 41,9 x 29 cm / 3,1 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 33 x 23 cm / 2,4 kg / 34 l


Maximus

S odolným polypropylenovým kufrem Heys Maximus si můžete své cestování užít opravdu na maximum. Vnitřní prostor s intuitivním způsobem balení, elastickými popruhy, textilní příčkou a vnitřní kapsou je chráněn nárazuvzdorným duraflexem, který ustojí opravdu leccos. Na letištní kontroly je kufr dobře připraven i díky TSA zámku, který je zabudován do zapínání. Pojízdný systém tvoří čtyři odolná a hladká kolečka, otočná v 360°. Manipulace se zavazadlem je jednoduchá i kvůli teleskopické rukojeti s aretačním tlačítkem v madle. Kufry Heys Maximus disponují prodlouženou zárukou 5 let.heys_maximus_set_teal_1

Parametry:

L: 76 x 51 x 30 cm / 4,8 kg / 114 l

M: 66 x 44,5 x 27 cm / 3,7 kg / 71 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 22 cm / 2,8 kg / 38 l


Metallix

Odolná a originální zavazadla Heys Metallix vám usnadní a zpohodlní každé cestování, ať už se chystáte na dovolenou nebo pracovní cestu. Extrémně odolný a pružný polypropylen odolá nárazům, oděrům i extrémním zátěžím, přehledný interiér s oboustranným balícím systémem zase umožní udržet ve vašich věcech perfektní pořádek. Kufry Metallix disponují expandérem, s jehož pomocí navýšíte za pár sekund objem zavazadla až o 20 %. TSA zámek je pro ještě snadnější přístup a manipulaci zabudován do vrchního panelu a postará se o bezpečnost a bezproblémové letištní kontroly. Tichý a hladký pojezd zajišťují čtyři kvalitní kolečka otočná v 360° a s manipulací pomůže teleskopická rukojeť s aretací. Na kufry se vztahuje prodložená pětiletá záruka.metallix_set_rose_gold

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 51 x 30 cm / 4,6 kg / 129 l

M: 66 x 46 x 27 cm / 3,7 kg / 83 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 23 cm / 3 kg / 50 l


Orion

Exkluzivně řešené kufry Orion s patentovaným systémem Deep Space™ jsou navrženy tak, aby splnily očekávání a potřeby všech náročných cestovatelů. Atypické proporce obou stran kufru s extra hlubokou zadní částí zjednoduší balení věcí, jejich organizaci i samotnou přepravu. Ve vnitřní části je umístěna jak dělicí přepážka s kapsou, tak kompresní popruhy. Výrazně tvarované tělo, vyrobené z extra lesklého polykarbonátu podtrhne společně s vnitřní saténovou podšívkou moderní vzhled i prvotřídní zpracování kufrů, s nimiž se můžete vydat na dovolenou i na služební cestu. Kufry Orion jsou pro vyšší komfort ve všech třech velikostech (S, M, L) vybaveny výsuvnou hliníkovou rukojetí, integrovaným TSA zámkem, spolehlivými otočnými kolečky i expandérem pro větší objem.DeepSpaceOrion_set

Barvy:

orion-colors

Parametry:

L: 76 x 48 x 32 cm / 4,4 kg / 103 l

M: 66 x 42 x 27 cm / 3,7 kg / 70 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 33 x 23 cm / 3,1 kg / 34 l


Para-Lite

Odolné a kvalitní kufry Heys Para-Lite se pyšní nejen elegantním designem, ale i nadstandardní výbavou, která uspokojí každého náročného cestovatele. Nárazuvzdorný materiál chrání kufr před oděry a poničením během cest. O bezpečí uložených věcí a cenností se postará zabudovaný TSA zámek, který rovněž usnadní letištní kontrolu. Přehledný interiér s kapsou na zip a stahovacími popruhy pomůže udržet ve věcech pořádek a usnadní celý balící proces. Čtyři kavalitní a odolná kolečka jsou vnořena hlouběji do skořepiny a poskytují tak nižší riziko uražení či poničení během cestování. K manipulaci slouží výsuvná rukojeť z hliníku. Na kufry Heys Para-Lite se vztahuje prodloužená pětiletá záruka.para-lite_set_red

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 49 x 33 cm / 5 kg / 124 l

M: 66 x 44 x 27,5 cm / 4 kg / 83 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 36 x 23 cm / 3 kg / 46 l


Portal

Reprezentativní kufry z řady Portal nabídnou dostatek prostoru, elegantní vzhled i snadné používání každý den. Díky inovativnímu patentovanému systém Smart Luggage™ si budete moci sami vybrat, jestli sbalíte svůj kufr klasicky tak, že naplníte obě části balicího systému umístěného v zadní části kufru, nebo skrz přední výklopnou kapsu, která je od zbytku vnitřního prostoru oddělena odnímatelnou textilní přepážkou. Všechny tři velikosti, v nichž je kufr vyráběn, mají ve výbavě čtyři kvalitní dvoukolečka otočná o 360°, integrovaný i visací TSA zámek, expandér a madlo vyplněné gelem. Uvnitř pak najdete klasické fixační popruhy i malou kapsičku na drobnosti. Nejmenší z kufrů (velikost S) je rovněž vybaven polstrovanou kapsou na 15,6“ notebook. Kufry jsou vyrobené z pružného polykarbonátu a jejich povrch je chráněn diamantovou strukturou, která odolá nárazům.

Součástí řady je i palubní byznys kufřík Business Case (BC), jehož chytrá výbava a jedinečný vzhled jsou plně přizpůsobeny vašemu pracovnímu nasazení. Kufr má vše, co při obchodním jednání potřebujete – vyjímatelný organizér na dokumenty, přihrádku na 15,6“ notebook, kapsu na 10“ tablet i místo na oblečení.

Barvy:portal-smart-luggage-set

portal-colors

Parametry:

L: 76 x 50 x 31 cm / 5,7 kg / 105 l

M: 66 x 41 x 26 cm / 4,5 kg / 61 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 37 x 23 cm / 3,8 kg / 38 l

BC: 44 x 42 x 23 cm / 3,6 kg / 30 l


Tekno

Luxusní polykarbonátový kufr Heys Tekno ocení každý profesionál na cestách. Zavazadlo je vybaveno velkou spoustou vychytávek, které usnadní každou pracovní cestu a život na letišti. Zadní panel kufru disponuje USB slotem a přihrádkou na powerbanku, takže své elektronické přístroje snadno a rychle dobijete bez nutnosti otevírat celé zavazadlo.

Samozřejmostí je polstrovaná kapsa na notebook velikosti 15,6″, který můžete uvést do provozu klidně přímo při čekání na odbavení. Stačí zabrzdit kolečka a kufr použít jako stoleček, vrchní strana kufru je k tomu již přizpůsobena pogumovanými rohy. Teleskopické madlo disponuje dvěma háčky, které je možné využít jak držák na tablet nebo na ně při přesunu s kufrem zavěsit kabát a tašku. S pomocí vnořeného TSA zámku se budete moci cítit bezpečně v každé situaci.heys-tekno_21_frontqrt_silver_1

Na kufr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

Parametry:

(pouze palubní zavazadlo)

S: 53 x 37 x 23 cm / 3,3 kg / 49 l


Vantage

Elegantní a prakticky řešené byznys kufry Vantage se stanou díky patentovanému systému balení Smart Luggage™ těmi nejlepšími pomocníky, které umožní pohodlně uložit a zorganizovat všechny věci přesně podle vašeho gusta. Díky odnímatelné textilní příčce přístupné skrze výklopnou kapsu umístěnou na předním panelu už nemusíte balit kufr klasicky oboustranně, ale právě za pomocí předního plnění. Kvalitní a pružný polykarbonát s hrubou povrchovou úpravou pomůže ochránit vaše věci i při náročnějším cestování s mnoha přestupy. Pro maximální pohodlí jsou kufry vyzbrojeny mnoha funkčními detaily. Čtyři dvoukolečka otočná o 360° usnadní pojezd, expandér umožní navýšení objemu o 20 %, integrovaný i visací TSA zámek pro zajištění bezpečnosti a hladkého průběhu kontrol zavazadla v USA. Ve vnitřní části najdete nejen fixační popruhy i přihrádky na dělicí přepážce, které jsou doplněny luxusní saténovou podšívkou. Palubní kufr má navíc přední kapsu opatřenou polstrovanou kapsou na 15,6“ notebook, tablet či cestovní dokumenty. S luxusním kufrem Vantage můžete dát vašemu cestování zelenou!

Barvy:vantage-set

vantage-colors

Parametry:

L: 76 x 50 x 31 cm / 5,7 kg / 103 l

M: 66 x 41 x 26 cm / 4,5 kg / 61 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 37 x 23 cm / 3,8 kg / 36 l


Velocity

Řada neporazitelných kufrů Velocity, vyrobená z odolné a pružné polykarbonátové směsi, je první řadou v portfoliu Heys, jejíž doménou jsou vyměnitelná kolečka, která lze v případě „nehody“ poměrně snadno a rychle vyměnit, takže se při jejich poškození nemusíte s kufrem ihned loučit a shánět nový. Kufry jsou rovněž chráněny před nárazy hrubou povrchovou úpravou. Pro zpevnění a ještě vyšší odolnost nejvíce namáhaných míst jsou hrany kufrů opatřeny ochrannými krytkami. Jednoduše a prakticky řešený interiér s popruhy a textilní dělicí příčkou umožní dobře zorganizovat všechny drobnosti tak, aby byly při cestování v bezpečí na svém místě. Standardní výbavu této řady tvoří nejen čtyři velmi kvalitní kolečka od japonského výrobce, ale i TSA zámek a expandér, který navýší objem zavazadla až o 25 %. Samozřejmostí je pak odlehčené madlo s aretací a gelem vyplněné madlo. S Velocity se zkrátka můžete bez obav vydat i na cestu kolem světa!VelocitySet-Blue

Barvy:

velocity-colors

Parametry:

L: 76 x 48 x 30,5 cm / 5,3 kg / 100 l

M: 66 x 40,6 x 25,5 cm / 4,4 kg / 60 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 34 x 23 cm / 3,2 kg / 35 l


Xcase

Oblíbená řada Xcase, která se díky své velmi nízké hmotnosti a řadě praktických funkcí osvědčila zákazníkům po celém světě, patří mezi nejznámější kufry od Heys. Robustní polykarbonátové kufry se čtyřmi hladkými kolečky vyrobenými v Japonsku s vámi udrží krok v různém terénu a zajistí optimální stabilitu i při plném využití jejich kapacity. Hrubá struktura na povrchu pomůže chránit kufry před poškrábáním a všechny převážené věci před nárazy. Chytře navržený interiér s oboustranným systémem balení, fixačními popruhy a kapsou na dělicí příčce zjednoduší a zpřehlední uložení všech drobností. Kufry jsou ve všech třech velikostech vybaveny integrovaným TSA zámkem, expandér ale najdete pouze u největšího z kufrů (velikost L).

Barvy:xcase-set

xcase-colors

Parametry:

L: 76 x 48 x 33 cm / 4,94 kg / 103 l

M: 66 x 42 x 30 cm / 4,08 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 33 x 23 cm / 2,67 kg / 35 l


X-Ray

Chcete být originální? Nemáte se za co stydět, proto je tu vskutku jedinečný Heys X-Ray. Transparentní design umožňuje sbalení, které je přehledné i zvenku. Čirý, bezbarvý polykarbonát je nejen lehký, pružný a odolný, ale dodává zavazadlu nezapomenutelný design. Pojízdný systém je tvořen čtyřmi hladkými dvoukolečky otočnými v 360°. K manipulaci slouží odlehčená výsuvná rukojeť s aretací a bytelné vrchní a boční madlo. Všechny tyto komponenty jsou vkusně sladěny do kontrastní černé barvy. Samozřejmostí je zamykání pomocí zabudovaného TSA zámku, který usnadní letištní kontroly a zabezpečí kufr před zloději. Model X-Ray je dodáván ve velikostech L, M a S, přičemž nejmenší velikost splňuje požadavky na palubní zavazadla většiny leteckých společností. Na zavazadla se vztahuje prodloužená záruka 5 let.heys_x-ray_set_black

Parametry:

L: 76 x 52 x 28 cm / 4 kg / 101 l

M: 66 x 45 x 25 cm / 3,1 kg / 64 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 22 cm / 2,6 kg / 39 l


Xtrak

Elegantní polykarbonátové zavazadla Heys Xtrak splní i ty nejnáročnější požadavky na design a výbavu moderního kufru. Integrovaný TSA kombinační zámek se postará o bezpečí vašich věcí a zároveň usnadní přístup do zavazadla letištnímu personálu. Zabrání se tak zbytečnému poničení kufru. Heys Xtrak jsou vybaveny expandérem, jenž navýší objem zavazadla o 20 % a vyřeší tak problém s uskladněním suvenýrů a dárků z cest. Čtyři plně otočná a odolná kolečka jsou zapuštěna hlouběji do skořepiny kufru, což snižuje riziko jejich poškození. K manipulaci slouží výsuvná rukojeť z hliníku s aretačním tlačítkem pro uzamčení v požadované pozici. Na zavazadla Heys Xtrak se vztahuje prodloužená pětiletá záruka.xtrak_set_silver_1

Parametry:

(s použitím expandéru)

L: 76 x 52,5 x 34 cm / 5,1 kg / 153 l

M: 66 x 45 x 29,5 cm / 4,8 kg / 92 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 39 x 25 cm / 3,7 kg / 57 l


Zeus

Výjimečně odolné kufry z nové řady Zeus vás překvapí rafinovanou jednoduchostí, všestranným využitím i špičkovou kvalitou bez kompromisů. Speciálně vyvinutý materiál Duraflex™ je tak pružný, že ustojí i extrémní zatížení 340 kg. Díky dvěma povrchovým vrstvám s hrubou strukturou je tělo kufru chráněno před případnými nárazy a poškrábáním. Každý, kdo rád cestuje, určitě ocení odlehčené madlo s aretací, čtyři hladká kolečka, TSA zámek i expandér pro navýšení objemu o 20 %. Uvnitř kufrů najdete klasický oboustranný balicí systém s kompresními popruhy umístěnými v jedné části a celistvým prostorem přepaženým dělicí příčkou na straně druhé. Řada kapes uvnitř umožní bezproblémové uložení oblečení, kosmetiky i dalších drobností během několika minut. Užijte si dovolenou s doslova božským společníkem, který vás ani jedinkrát nezklame!ZEUS_set_White

Barvy:

zeus-colours

Parametry:

L: 76 x 51 x 30 cm / 4,8 kg / 103 l

M: 66 x 44,5 x 27 cm / 3,7 kg / 72 l

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 22 cm / 2,8 kg / 36 l