Dodání do 24 hodin

Víme, že občas je potřeba zařídit některé věci na poslední chvíli. Proto zaručujeme dodání objednaného zboží, které máme na skladě, už následující pracovní den. Pokud tedy chcete využít komfortu dodání zboží během 24 hodin, neváhejte a objednejte si požadované zboží do 12:00. V případě, že vybrané zboží nemáme skladem, uvádíme u produktů co nejpřesnější datum dodání k vám domů.

Doprava nad 1000 Kč zdarma

Stačí si u nás objednat zboží za 1000 Kč a zboží vám bude doručeno Českou poštou či službou PPL zdarma až k vám domů. Dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč lze využít i v rámci doručení zboží na pobočku výdejní sítě Uloženka.

Prodejny v Brně a Praze

Využijte také možnost osobního odběru objednaného zboží zdarma přímo v centru Brna či Prahy. Naši prodejnu a výdejní místo naleznete na adresách Křenová 210/64, 60200 Brno Senovážné náměstí 1465/7, 110 00 Praha.

Na prodejnách máme stanovenou pracovní dobu následovně:

Brno Praha
Po – Pá: 10:00 – 18:30 Po – Pá: 10:00 – 19:00
So: 8:00 – 13:00 So, Ne: Zavřeno
Ne: Zavřeno

Chápeme ale, že ne každému může vyhovovat. Pokud si chcete vyzvednout zboží jindy, kontaktujte, prosím, přímo naše prodejny a my se budeme snažit vám vyjít maximálně vstříc. Vše záleží na vzájemné domluvě.

Pro komfortní nákup a výběr zboží nabízíme možnost vyzkoušet si na naší prodejně batohy nebo brašny a prohlédnout si doplňky. Rozhodujete-li se mezi dvěma podobnými produkty, kontaktujte nás telefonicky na naši zákaznickou linku (Po – Pá: 9:00 – 17:00+420 722 933 770) nebo na e-mail, a my vám na prodejnu nachystáme požadované zboží k porovnání na vlastní oči.

Osobní odběry v krajských městech

Díky spolupráci s výdejními místy Uloženka / Heurekapoint vám umožníme osobní odběr objednaného zboží přímo ve vašem městě. Tento způsob dopravy je nabízen za zvýhodněnou cenu, takže oproti klasické balíkové přepravě  navíc i ušetříte!

365 dní na výměnu / vrácení zboží

Někdy se stane, že vám objednané zboží z nějakého důvodu nebude vyhovovat. Ať už jde o objem, barvu, rozměry nebo prostě a jednoduše změníte názor, není nic snadnějšího než nám zboží poslat zpět do 365 dnů od jeho zakoupení a my se už postaráme o zbytek. Buď vám zboží můžeme vyměnit za jiný produkt z naší nabídky nebo vám vrátíme peníze na účet. Je to jenom na vás!

Kvalitní sortiment a široký výběr

Pro co nejvyšší spokojenost našich zákazníků se snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat náš sortiment. V současnosti si můžete na našem e-shopu vybírat z téměř 6 000 produktů od více než devadesáti značek. Zároveň se snažíme o to, aby naše nabídka splňovala ty nejvyšší nároky na kvalitu, a vsázíme především na prověřené značky. Věříme, že i vy budete s naším e-shopem spokojeni a vyberete si přesně to, co očekáváte/potřebujete. Těšíme se na vaši návštěvu.