Cestovní brašny a kabelky HiLite

Do praktických kabelek a brašen řady Heys HiLite je radost balit. Poskytují dostatek prostoru, především elektronice a maličkostem, které chcete mít během cestování stále u sebe a po ruce. Praktické členění a polstrované kapsy doplňuje u některých produktů řady HiLite RFID ochrana před nechtěným kopírováním citlivých dat.


HiLite Zip Packaway Tote

packaway-tote_front-red_1Stylovou kabelku HiLite Zip Packaway Tote si oblíbíte zejména pro její kompaktnost, variabilitu a univerzálnost. Nosit ji lze na rameni, předloktí nebo stylem crossbody a pro úsporu místa v kufru ji lze složit do malého balíčku. Zároveň jistě oceníte zpevněné dno a materiál, který odolává vlhkosti a současně se snadno udržuje v čistotě.

Parametry:

35,6 x 35,6 x 16,5 cm / 450 g / nylon


HiLite RFID Laptop Tablet Tote

heys_laptoptablettote_front_blackDo moderní tašky HiLite RFID Laptop Tablet Tote se pohodlně vejde 13“ notebook i tablet. Přední kapsa s fleecovou výstelkou poskytuje RFID ochranu, takže se bezpečně budete moci cítit i na letištích a místech se zvýšeným pohybem lidí. Taška je velmi praktická i díky vnitřnímu uspořádání kapes, které umožňuje své věci přehledně zorganizovat a udržet v nich pořádek během cestování. Odnímatelný popruh přes rameno zajistí pohodlné nošení stylem crossbody a zadní kapsa může při rozepnutí spodní části posloužit jako popruh pro nasunutí na madlo kufru.

Parametry:

36,8 x 30,5 x 12,7 cm / 700 g / nylon, polyester


HiLite RFID Crossbody Messenger

heys_crossbody-with-flap_blueElegantní brašna HiLite RFID Crossbody Messenger je jako dělaná pro profesionály. Přihrádka na 10“ tablet a integrovaná ochrana RFID z ní dělají spolehlivého společníka na jakékoliv pracovní cestě. Taška má řadu kapes,které usnadní organizaci a udrží ve věcech perfektní pořádek.

Parametry:

30 x 24 x 10 cm / 1600 g / nylon, polyester


HiLite Multi-Zip Boarding Duffel

boardingbag_front_grey_duffleDo praktické palubní tašky HiLite Multi-Zip Boarding Duffel se bezpečně a pohodlně sbalíte díky řadě vnějších a vnitřních kapes s integrovanou RFID ochranou. Polstrovaná kapsa pojme až 15,6” notebook, zároveň taška disponuje dostatečným objemem, takže se do ní lze sbalit i na několikadenní pobyt mimo domov. Variabilní možnost nošení umožní odnímatelný popruh přes rameno a komfortní ucha s polstrovaným úchytem.

Parametry:

19 x 47 x 32 cm / 900 g / nylon


Eco Packing Cube

O2018_ecotex_packingcubes_5pc_bluerganizéry Eco Packing Cube usnadní balení a vybalování a současně pomohou vytvořit příjemné zázemí v hotelovém pokoji během několika vteřin. Úložné boxy s chytrým designem a různými velikostmi umožní roztřídit oblečení, obuv, hygienu a další cestovní potřeby tak, abyste při balení na nic nezapomněli a snadno se ve svém zavazadle orientovali. Navíc jsou boxy v souladu s ekologickými trendy vyráběny z recyklovaných PET lahví a při jejich výrobě se nepoužívá ropa ani jiné škodlivé chemikálie.

Parametry:

S: 28 x 17 x 8 cm / 91 g
S/M: 32 x 22 x 8 cm / 100 g
M: 35 x 25 x 8 cm / 120 g
M/L: 41 x 28 x 8 cm / 136 g
L: 45 x 32 x 8 cm / 166 g

materiál: ecotex


JetPack

heys_jetpack-redSystém skládacích poliček JetPack umožní jednoduchou, efektivní přepravu věcí bez zbytečného pomačkání a ušpinění. S jeho pomocí se vybalování stane hračkou a obávat se nebudete muset ani zaprášených poliček v hotelové skříni. Systém disponuje závěsným háčkem a šesti poličkami, do kterých lze úhledně poskládat a roztřídit své prádlo, oděvy a další cestovní potřeby. Při balení se police stáhnou k sobě stahovacím popruhem a vše se úhledně vloží do vašeho zavazadla.

Parametry:
45,7 x 30,5 x 5–71 cm / 1400 g / polyester