Zavazadla pro děti značky Heys potěší a nadchnou malé cestovatele i jejich rodiče. Cestovní kufry, tašky i batůžky s motivem nejoblíbenějších postaviček z pohádek, seriálů a filmů usnadní organizaci věcí a zjednoduší balení i samotné cesty. Nechte své ratolesti, ať si zkusí samy zabalit vše potřebné na dovolenou, prázdniny u prarodičů, školu v přírodě či letní tábor podle sebe. Uvidíte, že je cestování bude o to víc bavit.

Britto Kids

Set skořepinového kufru a batohu z limitované edice Britto Kids, kterou vytvořil exkluzivně pro značku Heys světoznámý brazilský umělec Romero Britto nadchne nejen svým originálním motivem, ale i chytrým designem, který je ušitý na míru malým i větším dětem. Kufr je vybaven odlehčenou teleskopickou rukojetí, která je při vysunutí mírně zahnutá do oblouku, což dává dětem více prostoru při vezení a umožňuje i komfortnější manipulaci s kufrem, jehož madlo je v nejnižší poloze. Patentovaný systém, jehož součástí jsou dvě nekrytá in-line kolečka, umístěná mnohem výše, než je tomu u klasických kufrů, pomáhá zabránit odření a dopřává dětem více volnosti při manévrování. Batoh i kufřík jsou snadno uzavíratelné zipem, po otevření je v nich dostatek prostoru pro uložení oblečení i nejoblíbenější hračky. Kufr, který navíc splňuje normy pro palubní zavazadlo, je navíc vybaven „dospěláckým“ oboustranným balicím systémem, s nímž bude uložení věcí opravdu snadné. 

Parametry:

Kufr: 45,7 x 31,7 x 23 cm / 1,6 kg / cca 25 l / ABS, polykarbonát

Batoh: 31 x 25,4 x 15 cm / 0,4 kg / cca 8 l / ABS, polykarbonát

Travel Tots

Jednoduchý a praktický cestovní set skořepinového batohu a kufru Heys Travel Tots je perfektní výbavou pro nejmenší. Pěkné dětské motivy jsou doplněny stylovým designem s vyvýšenými a nekrytými robustními kolečky, které udrží kufřík v dostatečné výšce nad zemí. Při jízdě v terénu s ním děti mohou lépe manipulovat, dno kufru bude stále chráněné před odřením.

Parametry:

Kufr: 45,7 x 31,7 x 23 cm / 1,6 kg / cca 25 l / ABS, polykarbonát

Batoh: 31 x 25,4 x 15 cm / 0,4 kg / cca 8 l / ABS, polykarbonát

Kids Soft

Dvoukolečkové textilní kufříky na kolečkách Heys Kids Soft poskytnou to nejlepší zázemí na prázdninách u babičky i při rodinné dovolené. Kufr se dvěma nožkami pro stabilní stání, snadno výsuvnou rukojetí a přední kapsou na zip pojme oblečení, boty, oblíbenou hračku i toaletní potřeby. Díky omyvatelnému materiálu na přední straně jej stačí při ušpinění jednoduše otřít hadříkem a bude zase dál věrně sloužit. Motiv s hlavními hrdiny dětského seriálu Tlapková Patrola nebo pohádky Trollové povzbudí fantazii a zabaví děti při dlouhém cestování nebo čekání na letišti.

Parametry:

Kufr: 48,3 x 35,6 x 19 cm / 1,6 kg / cca 21 l